Ece Mermer Kalitesi ve Güvencesiyle

Bizler karşılıklı güvene dayalı olarak kurulmuş sağlam ilişkileri sürdürmeye ve Ece Mermer’in sunduğu kaliteli ürünleri daha çok müşteri ile buluşturmaya kararlıyız…

0+
MADEN SAHASI
0
FABRİKALAR
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ!
0+
SATIŞ YAPILAN ÜLKE
0+
ÜRÜN SAYISI

Hakkımızda

Ece Mermer, 2001 yılında Denizli’de faaliyete başlamıştır. Anadolu’nun dört bir yanında bulunan  mermer ve maden ocakları, Denizli ve Aksaray’da bulunan fabrikaları, Antalya’da bulunan mermer deposu ile doğanın sunmuş olduğu kaynakları ileri teknoloji makinaları, deneyimli personelleri, vizyoner yönetimi ve kaliteye verdiği önem ile çevreye ve doğaya duyarlı bir şekilde işleyerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Başlıca mermer ocakları Isparta, Burdur, Denizli, Marmara Adası, Bursa, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Muğla, Afyon, Aksaray, Kırşehir bölgesinde bulunmakta olup toplam 24 ocak çalıştırmaktadır.

Madencilik ve mermer sektörüne öncülük eden firmamız sürekli olarak AR-GE çalışmaları yürütmek suretiyle ürün yelpazesine çeşitlilik katmak amacıyla yeni mermer ocaklarını bünyesine ekleyerek doğal taş sektörünün trendlerini belirlemektedir.

İhracatımız
Avrupa’dan Asya’ya
Alp Himalaya dağı kuşağında yer alan ülkemiz mermer yatakları bakımından oldukça zengin olup dünya doğal taş rezervinin %40’ına sahiptir. Ece Mermer ülkemizin sahip olduğu doğal kaynakları özenle doğadan elde edip ham ve işlenmiş olarak başlıca Çin, Amerika, İspanya, İtalya, Hindistan, Katar, Suudi Arabistan olmak üzere hemen hemen dünyanın her yerine ihracat yapmaktadır.
Doğal Taş
Medeniyet
Doğal taş insanlık var olduğundan beri hep hayatımızda olmuştur. Antik çağlardaki doğal taş yapıları incelendiğinde taşın, medeniyetlerin kültürünü, sosyal hayatını, dinini, ekonomisini vb. anlamamızda bizlere ışık tuttuğunu söyleyebiliriz. Antik çağlardan günümüze kadar varlığını koruyan, dünyanın yedi harikasından ülkemizde bulunan ( Artemis Tapınağı ile Halikarnas Mozolesi ) iki tanesi tarihteki doğal taş kullanımının en güzel örneklerindendir.

Doğal taşın, uygarlıkların kültürünün oluşmasına yardım ettiğini ve böylelikle tarihi oluşturduğunu söyleyebiliriz. Bizler de doğanın gücüne kulak verip onu anlamalıyız ki geleceğimizi inşa edebilelim.

İletişim

0258-269-2495

Organize Sanayi Bölgesi, Honaz Yolu 100m, Denizli / Türkiye

Mail: info@ecemarble.com

SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

ANTALYA DEPO

DENİZLİ FABRİKA

İSTANBUL SHOWROOM

AKSARAY FABRİKA